Live
Rok 2015
5/9 BANSKÁ BYSTRICA - RC Tartaros /SK/

4/9 POPRAD - Road Pub /SK/

8/8 OTROKOVICE - Fishing area "Štěrkoviště" /CZ/

19/6 KVÍTKOVICE - Beer party /CZ/

22/5 ZLÍN - Klub Bamboo /CZ/

9/5 STARÁ VES - BUGRFEST III. /CZ/

27/2 MARTIN - Kozel Pub /SK/

17/1 PARDUBICE - Žlutý pes /CZ/
Rok 2014
13/12 MLADÁ BOLESLAV - Farářova sluj /CZ/

12/12 PLZEŇ - Rock Impuls /CZ/

29/11 PROSTĚJOV - Apollo 13 /CZ/

22/11 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - M-klub /CZ/

25/10 RUŽOMBEROK - Nové Korzo /SK/

24/10 BRNO - Stará Pekárna /CZ/

9/8 Іллічівськ - BLACK SEA METAL FESTIVAL /UA/

19/7 NÝRSKO - ETERNAL HATE FEST vol.12 /CZ/

28/6 VELKÁ NAD VELIČKOU - Horňácký Šenk /CZ/

27/6 KVÍTKOVICE /CZ/

14/6 BANSKÁ BYSTRICA - Tirish Pub /SK/

13/6 BREZNO - 1. Dart club /SK/

24/5 BRNO - Klub M13 /CZ/

19/4 PŘEROV - Exit /CZ/

5/4 PRAHA - Nová Chmelnice /CZ/

29/3 VESELÍ NAD MORAVOU - Royal Club /CZ/

13/2 PRAHA - Music City Club /CZ/

11/1 VSETÍN - pub U Splavu /CZ/
2013
14/12 BRANDÝS NAD LABEM - Saloon /CZ/

13/12 MLADÁ BOLESLAV - Farářova sluj /CZ/

16/11 SLAVIČÍN - Ke Karlovi /CZ/

15/11 HUSLENKY- U Vozáků /CZ/

2/11 HRADEC KRÁLOVÉ - club Event Music Bar /CZ/

1/11 TRUTNOV - club Kabinet /CZ/

26/10 OLOMOUC - U-klub /CZ/

19/10 STROPKOV - u Fiľa /SK/

18/10 HUMENNÉ - Live Club /SK/

17/10 KOŠICE - Cassbar /SK/

16/10 PREŠOV - CLUB 1898 /SK/

28/9 ŽILINA - DRAGON FEST XIV. - Smerr pub /SK/

27/9 VALAŠSKÉ PŘÍKAZY - cultural centre /CZ/

26/9 BRNO - Melodka /CZ/

21/9 TŘINEC - Barrocko /CZ/

20/9 KATOWICE - pub Korba /PL/

2/8 Евпатория, Крым - Metal Heads Mission XIV - Пляж "Солнышко" /UA/

22/6 VELKÁ NAD VELIČKOU - Horňácký Šenk /CZ/

21/6 KVÍTKOVICE - beer party /CZ/

31/5 SVITAVY - RC Tyjátr /CZ/

25/5 BEREHOVO - Megarock Fesztivál - Szabadtéri Színpad (Amfiteátrum) /UA/

24/5 BARDEJOV - Angels Pub /SK/

23/5 SANOK - klub Muzyczny Rudera /PL/

22/5 BANSKÁ BYSTRICA - klub Tirish pub /SK/

21/5 TARNÓW - klub Studencki Przepraszam /PL/

20/5 KRAKÓW - kawiarnia Naukowa /PL/

19/5 NOWY SACZ - Zdarta Płyta /PL/

18/5 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - klub Lira /CZ/

17/5 HUSLENKY - hospoda U Vozáků /CZ/

3/5 BRATISLAVA - Hudobný klub U Očka /SK/

27/4 VSETÍN - Bestiální šramot VI. - klub U Splavu /CZ/

26/4 PROSTĚJOV - Hells Fest II. - klub Apollo13 /CZ/

13/4 BLANSKO - klub Rachota /CZ/

16/3 BOHUSLAVICE U ZLÍNA - FEST OF AGONY 13 - hospoda na křižovatce /CZ/

2012
20/10 OLOMOUC - U klub /CZ/

19/10 VALAŠSKÉ PŘÍKAZY - Kulturák /CZ/

18/10 BRNO - Muzak klub M 13 /CZ/

17/10 ZLÍN - Dílna 9472 /CZ/

16/10 KRAKÓW - Kot Karola /PL/

14/10 NOWY SACZ - Zdarta Płyta /PL/

13/10 CHEŁM - Dekaffencja /PL/

12/10 BIAŁYSTOK - Trzy korony /PL/

11/10 LUBLIN - Route 18 /PL/

10/10 RZESZÓW - Od Zmierzchu Do Świtu /PL/

9/10 KOŠICE - Cassbar /SK/

8/10 UZHGOROD - Savok /UA/

7/10 TARNÓW - Przepraszam /PL/

6/10 VRANOV NAD TOPĽOU - Abadon rock club /SK/

5/10 PROSTĚJOV - Apollo 13 /CZ/

29/9 PRAHA - Kain /CZ/

28/9 HRADEC KRÁLOVÉ - Kozinka /CZ/

27/9 BRANDÝS NAD LABEM - Egzyl /CZ/

15/9 VELKÁ NAD VELIČKOU - Horňácký šenk /CZ/

2 сентября Днепропетровск - Залатанный Барабан /UA/

1 сентября Запорожье - Рок-Клуб /UA/

31 августа Симферополь - Fullmoon garden party /UA/

27 августа Ялта - паб OK & CUSTOM /UA/

26 августа Одесса - Рок-клуб "Копирайт" /UA/

18/8 Valašské Meziříčí - WALLACHIAN METALFEST II - Open-air fotbalový stadion /CZ/

18/5 Uherské Hradiště - klub Mír /CZ/

2011
17/12 Olomouc - Darkfest - S klub

15/10 Dubnica nad Váhom /SK/ - Rockstar Pub

16/9 Rokycany - club Kasíno

2/7 BARROCKO VOL.9 Open-air park-stadium Vendryně

2010
18/12 Olomouc - S-klub

11/12 Znojmo - Go-Go club

27/11 Karviná - Hard Café

30/10 Lysá nad Labem - Luft Kino Klub

29/10 Poděbrady - Boss bar

28/10 Praha - Motoráj

27/10 Hradec Králové - La Putika

15/10 Uherský Ostroh - Metal hody 2010

9/10 Bohuslavice nad Vláří - October Metal fest

8/10 Uherské Hradiště - S-Bar u Nožičky

26/9 Вінниця (Vinytsya) UA - Shine CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

25/9 Кривий Ріг (Kryvyi Rih) UA - HOC Aviatorov CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

24/9 Дніпропетровськ (Dnyepropetrovsk) UA - Chaosclub CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

23/9 Донецьк (Donyetsk) UA - Detroit CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

22/9 Харків (Kharkov) UA - Heat CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

21/9 Кременчук (Kremenchuk) UA - Grif CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

20/9 Сміла (Smila) UA - Shevchenko`s House of Culture CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

19/9 Іллічівськ (Illichivsk) UA - Golden Lion CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

18/9 Чернівці (Chernovtsy) UA - Cheremosh CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

17/9 Uzhhorod UA - Amphitheatre CARPATHIAN-DONBASS OPERATION UKRAINIAN TOUR 2010

21/8 Nová Baňa (SK) - GOTHOOM & EXTREME CORE TERROR open air festival/ TAJCH lake area

20/8 Racková - hřiště

18/6 Přerov - RC Šuplik

26/3 Výšovice - pub "U Hanibala"


2009
29/8 Košice (SK) - U Legionárov - Duobetic Homunkulus, Nomen Mortis

28/8 Strážske (SK) - Duobetic Homunkulus , Nomen Mortis

26/8 Rzeszów (PL) - 1/4 Mili - Duobetic Homunkulus

25/8 Bialystok (PL) - Tawerna Trzy korony - Duobetic Homunkulus

24/8 Olsztyn (PL) - Molotov Cafe- Duobetic Homunkulus

22/8 Rechitsa (BY) - Metal Crowd Festival

21/8 Chełm (PL) - Camerata Cafe - Duobetic Homunkulus, Gens , 22-300

20/8 Wrocław (PL) - Lulu Belle - Duobetic Homunkulus , Clairvoyant

27/6 Jalubí - Hot Dog Fest 6 - MELANCHOLY PESSIMISM, FROM BEYOND, BORN IN PRIPYAT, NEXT UNDER, TWISTED TRUTH, NEGROARTEFAKTO...

5/6 Brněnec u Letovic - HARDLINE THERAPY VOL. II. 4.-6.6.2009 - VADER (PL), HOLLENTHON (AT), GALADRIEL (SK), GODHATE (SWE)
CARNAL (PL), DAVIDIAN (GER), DYING HUMANITY (GER), MANDORIA...

2/5 Vráble /SK/ - cinema Tatra - MAMAY (Rus), CORRUPTED MELODY, PEORTH, ACHSAR

1/5 Zlín - Music Club u Tetoura

30/4 Uherské Hradiště - V-bar - NEGROARTEFAKTO, MANDORIA

29/4 Brno - Brooklyn - MANDORIA, ZAPOMENUTÁ BUDOUCNOST

28/4 Kraków /PL/ - Imbir - IBLIS, ARIES VEHEMENS

25/4 Prostějov - Apollo 13 - Mutation vol.7 - MACERACE, MUTHA´SHAPE, ENIGMATIC FAITH, MANDORIA, THE FČIL REVIVAL

24/4 Vizovice - Rallye Bar - CLOWN ARMY, DYING SOUL


2008
27/12 Zlín - Music Club U Tetoura

13/12 Nový Jičín - Bazar bar

29/11 Nitra /SK/ - naOZZaY / Dark Night`s Symphony IX.

22/11 Plzeň - Božkov - pub Pod kopcem

21/11 Příbram - Bar Tarantula

16/11 Ostrava - Templ /Setkání kytaristů

15/11 Nová Ves nad Luľnicí - private party

14/11 Makov u Klatov - Hospoda

8/11 Praha - Exit Chmelnice

7/11 Brno - Brooklyn

25/10 Bohuslavice nad Vláří - Kulturák

24/10 Prostějov - Apollo 13 / Mutation vol.5

18/10 Košice /SK/ - Koloseum

17/10 Strážske /SK/ - Park Pub

16/10 Uzhgorod /UA/ - Padiun

15/10 Banská Bystrica /SK/ - Tartaros

20/9 Přerov - Rc Šuplik / Hunter´s Metal Night vol.4

19/9 Horažďovice - MC Žampion

5/8 Yevpatorya, Solnyshko complex, Crimea, Ukraine - Metal Heads Mission Fest

25/7 Slavičín - Rudimov - Lebeda Festival

4/7 Val / u Dobrušky/ - Val Metal Fest

28/6 Zlín - Malenovice - music club U Tetoura

21/6 Bohuslavice nad Vláří - Silent Night Fest

14/6 Starec u Kdyně - Eternal Hate Fest

31/5 Lysá nad Labem - kino Lufka / Metal Soustruh party vol.4

30/5 Praha - Naftař / Metal Soustruh party vol.3

19/4 Havířov - Mučírna

18/4 Prostějov - Apollo 13 / Mutation vol.3

22/3 Praha - Kain

14/3 Karviná - Hard Café Metal Attack Fest

16/2 Polná (u Jihlavy) - Ultimate Fest

15/2 Tlumačov - U koňa

19/1 Přerov - RC Šuplik (Hunter`s metal night II.)

12/1 Liptovský Mikuláš /SK/ - Kolotočovo

2007
25/12 Morkovice

23/12 Uherské Hradiště - klub Mír

8/12 Nitra /SK/ - naOZZaY

7/12 Bratislava /SK/ - Randal Pub

1/12 Zlín-Malenovice U Tetoura (final concert of competition "Guitarists meeting")

17/11 Černovír /Ústí nad Orlicí/ "Braygl Fest"

16/11 Zlín-Malenovice u Tetoura "Guitarists meeting"

10/11 Racková /Zlín/

2/11 Velká Bíteš - KD "R.I.P. Fest"

27/10 Břeclav Café Piksla

13/10 Brumov - Bylnice Ex Club


Brotherhood Of Autumn Equinox Tour 2007
DRACO HYPNALIS & CLIMATE /PL/

14/9 CHEŁM No Mercy /PL/
15/9 WARSZAWA Progresja /PL/
16/9 WROCŁAW Wagon /PL/
17/9 KRAKÓW P.O. /PL/
18/9 RZESZÓW Rejs /PL/
19/9 LVOV tba /UA/
20/9 UŽHOROD Juventus /UA/
21/9 LOMNICA/VRANOV area Lagúna /SK/
22/9 LUČENEC Slimák /SK/
23/9 BANSKÁ BYSTRICA Papuča /SK/
24/9 DAY OFF
25/9 KOŠICE Khoi-Khoi /SK/
26/9 KARVINÁ Hard Café /CZ/
27/9 ZLÍN-MALENOVICE U Tetoura /CZ/
28/9 ZÁBŘEH NA MORAVĚ Na zatáčce /CZ/
29/9 PROSTĚJOV Apollo 13 /CZ/